Nejbližší mše svaté:
Bystřice p.H.: zítra v 7:30
Rusava: neděle v 11:30

František Různar, administrátor exkurendo 1990 - 2005

Narozen 7.4.1935 Velenov, farnost Žďárná, okres Blansko, brněnská diecéze. Vysvěcen Litoměřice 23.6.1957, kooperátor Prostějov - Sv. Kříž 1.8.1957 - 30.6.1963, vojenská služba 1.11.1957 - 30.10.1959, administrátor Zdounky 1.7.1963 - 31.12.1974, rektor na Svatém Hostýně 1.1.1975 - 31.1.1990, farář Bílavsko 1.2.1990 - 17.10.2005, exkurendo administrátor Vítonice 1.2.1990 - 17.10.2005, exkurendo administrátor Blazice 1.12.1990 - 30.6.2001, zemřel v nemocnici Kroměříž 17.10.2005, pohřben olomouckým světícím biskupem Mons. Josefem Hrdličkou za účasti 20 kněží na hřbitově na Svatém Hostýně 24.10.2005. Od 26.11.1977 kanovník Kolegiální kapitly u sv. Mořice v Kroměříži.