Mše svaté:Bystřice p.H.:dnes v 7:30Bílavsko:neděle v 8:00Loukov:zítra v 17:00Rusava:neděle v 11:30Vítonice:dnes v 17:00

Josef Mikulka, kooperátor 1845 - 1847

Narodil se ve Služíně (farnost Čechy pod Kosířem) 23.1.1818, jáhenské svěcení Olomouc 2.8.1843, kěžské svěcení v olomoucké katedrále 6.8.1843, světitel olomoucký arcibiskup Maxmilián Josef sv.p. Sommerau-Beckh, kooperátor Holešov srpen 1843 - říjen 1844, kooperátor Vsetín listopad 1844 - 10.10.1845, kooperátor Bílavsko 11.10.1845 - únor 1847, kooperátor Vizovice červenec 1847 - září 1847, farář Pržno říjen 1847 - říjen 1850, farář Hovězí listopad 1850 - 14.9.1858, farář Veselá u Valašského Meziříčí 15.9.1858 - 20.6.1865, farář Horní Studénky 21.6.1865 - 6.12.1870, administrátor děkanátu Šilperk (dnes Štíty a děkanát Zábřeh) 7.6.1866 - 3.9.1867, děkan děkanátu Šilperk (dnes Štíty a děkanát Zábřeh) 4.9.1867 - 6.12.1870, farář Spytihněv 7.12.1870 - 18.10.1878, do listopadu 1876 působí ve Spitihněvi a pak se stěhuje jako spitihněvský farář (ve Spitihněvi byl místo něho administrátor farnosti) na odpočinek do Vyškova, kde s jurisdikcí bydlí do své smrti, zemřel na ochrnutí plic ve Vyškově 18.10.1878, pohřben ve Vyškově 20.10.1878 vyškovským farářem P. Antonínem Dudíkem.