Mše svaté:Bystřice p.H.:dnes v 7:30Bílavsko:neděle v 8:00Loukov:zítra v 17:00Rusava:neděle v 11:30Vítonice:dnes v 17:00

Petr Blecha, administrátor exkurendo 1989 - 1990

Pochází ze Zlína. Tajně před maturitou vstoupil k salesiánům Dona Boska. Kněžské svěcení přijal v Olomouci 24.6.1989. Po kněžském svěcení je poslán za kooperátora do Holešova 1.7.1989 - 31.1.1990, po odchodu z kněžství P. Petra Skácela je jmenován administrátorem exkurendo v Bílavsku 5.11.1989 - 31.1.1990. Po pádu komunismu jsou v naší zemi obnoveny řeholní společnosti a P. Petr Blecha je poslán do farnosti Šumperk, které se ujali salesiáni, kde působí jako kooperátor v Šumperku a dalších 11 okolních farnostech 1.2.1990 - 31.8.1994. Pak je poslán jako kaplan do farnosti Povýšení sv. Kříže v Prostějově, kterou v té době spravovali také salesiáni Dona Boska 1.9.1994 - 30.6.1998. Krátkou dobu za začátku svého působení v Prostějove ještě zastává poslání katechety a vychovatele v učňovském středisku Vřesovice. K 1.7.1998 požádal o přestup do řádu bosých karmelitánů. Deset let žil v klášteře bosých karmelitánů ve Slaném. Z toho asi 1,5 roku v severní Itálii. V letech 2008 - 2011 působil jako farní vikář (kaplan) v Praze u kostela Panny Marie Vítězné (u pražského Jezulátka), který spravují bosí karmelitáni. Pak odchází do farnosti Dobříš, kde působí jako farní vikář (kaplan) a pracuje ve Fakultní nemocnici v Motole jako nemocniční kaplan  1.10.2011 - 30.6.2017. Nyní působí jako farní vikář (kaplan) v Berouně a nemocniční kaplan ve Fakultní nemocnici v Motole 1.7.2017 - doposud.