Mše svaté:Bystřice p.H.:dnes v 7:30Bílavsko:neděle v 8:00Loukov:zítra v 17:00Rusava:neděle v 11:30Vítonice:dnes v 17:00

Petr Skácel, administrátor 1987 - 1989

Pochází z farnosti Ostrava - Poruba, kněžské svěcení Olomouc 28.6.1986, kooperátor u Panny Marie v Kroměříži 1.7.1986 - 30.6.1987, administrátor exkurendo Zlobice 1.11.1986 - 30.6.1987, administrátor Bílavsko 1.7.1987 - 4.11.1989, kaplan exkurendo Holešov 1.7.1987 - 4.11.1989, suspendován (oženil se) 4.11.1989, suspenze zrušena 30.9.1994, kaplan Ivanovice na Hané 1.10.1994 - 14.11.1994, administrátor exkurendo Studnice 1.11.1994 - 14.11.1994, od 15.11.1994 uvolněn z diecézní služby; požádal o laicizaci.