Mše svaté:Bystřice p.H.:dnes v 7:30Bílavsko:neděle v 8:00Loukov:zítra v 17:00Rusava:neděle v 11:30Vítonice:dnes v 17:00

Josef Poles, pověřen exkurendem - bez oficiálního jmenování 1958 -1959

Narozen Loučka (farnost Cholina) 27.6.1916, kněžské svěcení Olomouc 5.7.1942, kooperátor Horní Bečva 15.8.1942 - 30.6.1944, kooperátor Rožnov pod Radhoštěm 1.7.1944 - 30.6.1947, kooperátor Dub nad Moravou 1.7.1947 - 23.7.1950, zbaven státního souhlasu - mimo službu 24.7.1950 - 31.5.1952, kooperátor Halenkov 1.6.1952 -  31.5.1953, kooperátor Štítná nad Vláří 1.6.1953 -  31.1.1958, administrátor Prusinovice 1.2.1958 - 31.8.1982, pověřen exkurendem - bez oficiálního jmenování Bílavsko 15.8.1958 - 31.1.1959,