Mše svaté:Bystřice p.H.:zítra v 17:30Bílavsko:neděle v 8:00Loukov:zítra v 17:00Rusava:neděle v 11:30Vítonice:dnes v 17:00

Mariusz Sienkowski, administrátor exkurendo 2005 - 2006

Narozen Ziebice (Polsko), jáhenské svěcení Olomouc 1993, jáhen Slavičín 1.7.1993 - 31.3.1994, jáhen Újezd u Valašských Klobouk 1.4.1994 - 30.6.1994, kaplan Valašské Klobouky 1.7.1994 - 30.6.1995, administrátor Jezernice 1.7.1995 - 30.6.1996, administrátor exkurendo Loučka u Lipníka nad Bečvou 1.7.1995 - 30.6.1996, administrátor exkurendo Podhoří 1.7.1995 - 30.6.1996, administrátor Píšť (diecéze ostravsko-opavská) 1.7.1996 - 30.6.2003, administrátor exkurendo Vřesina (diecéze ostravsko-opavská) 1.7.1996 - 30.6.2003, uvolněn z diecézní služby do diecéze Wróclaw 1.9.2003 - 19.7.2005, administrátor Prusinovice 20.7.2005 - 30.4.2006, administrátor exkurendo Rusava 20.7.2005 - 30.6.2008, zástup v exkurendu Bílavsko 20.7.2005 - 16.10.2005, administrátor exkurendo Bílavsko 17.10.2005 - 30.4.2006, administrátor Bílavsko 1.5.2006 - 30.6.2008, administrátor exkurendo Prusinovice 1.5.2006 - 30.6.2008, administrátor Klenovice na Hané 1.7.2008 - 30.6.2009, administrátor exkurendo Dobromilice 1.7.2008 - 30.6.2009, administrátor exkurendo Pivín 1.7.2008 - 30.6.2009, administrátor Huštěnovice 1.7.2009 - 31.3.2016, administrátor exkurendo Babice u Uherského Hradiště 1.7.2009 - 30.6.2015, administrátor exkurendo Jankovice 1.7.2009 - 30.6.2013, farář Trnava u Zlína 1.4.2016 - 31.8.2019, od 1.9.2019 se vrátil do Polska.