Mše svaté:Bystřice p.H.: čtvrtek v 7:30Bílavsko:zítra v 16:00Loukov:pátek v 17:00Rusava:zítra v 17:30Vítonice:čtvrtek v 16:30

Ignác Předcechtěl, administrátor 1841 - 1842

Narozen Mořice (f. Nezamyslice) 20.8.1820, jáhenské svěcení Olomouc 20.8.1830, kněžské svěcení v rekrorátním kostele sv. Anny v Olomouci (vedle katerdály) 24.8.1830, světitel olomoucký světící biskup Ferdinand Maria hr. Chotek, kooperátor Určice září 1830 - srpen 1831, kooperátor Holešov srpen 1831 - 1840, II. kaplan Holešov 1840 - říjen 1841, administrátor Rusava říjen 1841 - květen 1842, II. kaplan Holešov květen 1842 - 1846, I. kaplan Holešov 1847 - 4.5.1848, zemřel v Holešově č.45 na tyfus 4.5.1848, pohřben v Holešově 6.5.1848 P. Martinem Hrbáčkem, farářem v Domaželicích a děkanem holešovským.