Mše svaté:Bystřice p.H.: čtvrtek v 7:30Bílavsko:zítra v 16:00Loukov:pátek v 17:00Rusava:zítra v 17:30Vítonice:čtvrtek v 16:30

Jan Stejskal, kooperátor, administrátor 1942 - 1946

Narozen Přerov - Předmostí 24.1.1917, jáhenské svěcení 8.3.1942, kněžské svěcení Olomouc 5.7.1942, kooperátor Provodov 15.8.1942 - 31.10.1942, kooperátor Loukov 1.11.1942 - 31.12.1943, administrátor Loukov 1.1.1944 - 30.6.1944, kooperátor Loukov 1.7.1944 - 7.1.1945, kaplan Loukov 8.1.1945 - 31.3.1946, kooperátor Ostrava - Vítkovice 1.4.1946 - 31.8.1946, kooperátor Stará Bělá 1.9.1946 - 31.1.1947, kooperátor Ostrava - Zábřeh 1.2.1947 - 30.9.1948, kooperátor Čechy pod Kosířem 1.10.1948 - 31.1.1950, administrátor Čechy pod Kosířem 1.2.1950 - 31.10.1983, od 1.11.1983 odchází do důchodu, zemřel Čechy pod Kosířem 3.10.1984, pohřben Horní Moštěnice 10.10.1984.

Od roku 1944 byl jmenován kaplanem, od roku 1965 měl právo nosit děkanský límec, od roku 1973 titulární farář.