Nejbližší mše svaté:
Bystřice p.H.: dnes v 7:30 a 17:00
Rusava: zítra v 11:30

Wojciech Jerzy Zapiór, kaplan 2017 - 2018

Narozen Osvětim (PL), farnost Raisko (PL), jáhenské svěcení Bielsko - BiaŁa (PL) 8.5.2005, jáhen Debowiec 1.7.2005 - 30.6.2006, kněžské svěcení Bielsko - BiaŁa (PL) 3.6.2006, kaplan Kaniów (PL) 1.7.2006 - 22.8.2008, kaplan Kyjov 23.8.2008 - 30.6.2009, administrátor Vracov 1.7.2009 - 30.6.2011, administrátor exkurendo Vlkoš u Kyjova 1.7.2009 - 1.9.2010, kaplan exkurendo Milotice u Kyjova 1.9.2010 - 30.6.2011, kaplan exkurendo Vacenovice 1.9.2010 - 30.6.2011, administrátor Kokory 1.7.2011 - 30.6.2012, administrátor exkurendo Majetín 1.7.2011 - 30.6.2014, administrátor exkurendo Penčice 1.7.2011 - 30.6.2014, farář Kokory 1.7.2012 - 30.6.2014, kaplan Šternberk 1.7.2014 - 30.6.2016, kaplan exkurendo Jívová 1.7.2014 - 30.6.2016, kaplan exkurendo Mladějovice 1.7.2014 - 30.6.2016, kaplan exkurendo Újezd u Uničova 1.7.2014 - 30.6.2016, kaplan exkurendo Horní Loděnice 1.7.2014 - 30.6.2016, kaplan Holešov 1.7.2016 - 30.6.2017, kaplan exkurendo  Rymice 1.7.2016 - 30.6.2017, kaplan exkurendo Třebětice 1.7.2016 - 30.6.2017, kaplan Bystřice pod Hostýnem 1.7.2017 - 30.6.2018, kaplan exkurendo Vítonice 1.7.2017 - 30.6.2018, kaplan exkurendo Rusava 1.7.2017 - 30.6.2018. Od 1.7.2018 odešel do rakouské diecéze Graz-Seckau.