Mše svaté:Bystřice p.H.:dnes v 7:30 a 17:30Bílavsko:zítra v 8:00Loukov:zítra v 11:00Rusava:zítra v 11:30Vítonice:zítra v 9:35

Josef Pechanec, kooperátor 1935 - 1936

Narozen Valašské Klobouky 22.1.1911, kněžské svěcení Olomouc 5.7.1935, kooperátor Vsetín 1.8.1935 - 22.10.1935, kooperátor Bystřice pod Hostýnem 23.10.1935 - 7.4.1936, kooperátor Těšetice 8.4.1936 - 31.8.1936, katecheta Uherské Hradiště 1.9.1936 - 14.2.1941, katecheta Valašské Klobouky 15.2.1941 - 31.12.1950, kooperátor Valašské Klobouky 1.1.1951 - 31.12.1953, administrátor Valašské Klobouky 1.1.1954 - 31.5.1981, místoděkan děkanátu Valašské Klobouky 1.1.1954 - 21.8.1959, pověřen vedením děkanátu Valašské Klobouky 22.8.1959 - 31.12.1962, děkan děkanátu Valašské Klobouky 1.1.1963 - 31.5.1981. Od 1.6.1981 odešel ze zdravotních důvodů do důchodu, ale zůstal bydlet na faře ve Valašských Kloboukách. Zemřel ve Valašských Kloboukách 22.11.1981, pohřbený byl v rodinném hrobě na hřbitově va Valašských Kloboukách. Od r.1940 měl právo nosit synodálky, od r.1948 byl titulárním konsistorním auditorem, v r.1963 byl jmenován arcibiskupským radou, od r.1973 byl titulárním farářem a 20.12.1974 se stal čestným kanovníkem kolegiální kapituly u sv. Mořice v Kroměříži.