Mše svaté:Bystřice p.H.: zítra 7:45, 10:00Bílavsko:zítra v 8:00Loukov:zítra v 11:00Rusava:zítra v 11:30Vítonice:zítra v 9:35

František Todt, penzista 1977 - 1984

Narozen Ježov 15.11.1909, jáhenské svěcení Olomouc 17.3.1834, kněžské svěcení Olomouc 5.7.1834, kooperátor Pustá Polom 1.8.1934 - 31.10.1936, administrátor Pustá Polom 1.11.1936 - 31.3.1937, kooperátor a provizor Kobeřice 1.4.1937 - 19.6.1937, administrátor Kobeřice 20.6.1937 - 30.11.1937, kooperátor Hať u Hlučína 1.12.1937 - 31.7.1938, kooperátor Tovačov 1.8.1938 - 31.10.1939, administrátor Tovačov 1.11.1939 - 31.3.1940, kooperátor Tovačov 1.4.1940 - 31.5.1945, provizor Slavotín 1.6.1945 - 30.11.1946, provizor Velká Morava 1.12.1946 - 31.8.1955, excurrendo provizor  Podlesí  (Krumperky) 1.6.1948 - 1949, excurrendo provizor  Vojtíškov 1.6.1948 - 1949,  exkurrendo administrátor Raškov 1950 - 31.8.1955, exkurrendo administrátor Malá Morava 1950 - 31.8.1955, administrátor Bochoř 1.9.1955 - 31.12.1969, exkurrendo administrátor Říkovice 1.9.1957 - 31.8.1960, od 1.1.1970 odchází do důchodu. Nejprve se stěhule do domova důchodců v Pavlovicích u Přerova, kde působí jako duchovní správce řeholních sester a v září 1977 se stěhuje do Bystřice pod Hostýnem, Bělidla 1119, kde žije do své smrti. Zemřel v kroměřížské nemocnici na akutní infarkt myokardu 17.6.1984, pohřben byl na hřbitově v Bystřici pod Hostýnem 25.6.1984 P. Františkem Alexem, děkanem a farářem v Holešově.