Oslavme život společně – s Kristem! - Nejbližší mše svatá v Bystřici pod Hostýnem je v pátek v 17:30.
Chvála Kristu a Panně Marii!
Milovaní.
Posílám vám prosbu o brigádu na sv. Hostýně ve dnech 13. a 27.6. jsou to soboty. Budeme budovat růžencovou trasu. Pokud můžete, budeme rádi za každého. Sraz po ranní mši svaté a v průběhu dopoledne jak můžete kdo přijet. Prosím pokud máte, vemte si motyku, event. hrábě, rukavice a zahradnické nůžky. Jídlo z vlastních zásob nebo je možnost koupit si teplý oběd v restauraci. Za ochotu děkují organizátoři, tj. Kajka a spol