Společně slavme radost života v Kristu! - Nejbližší mše svatá v Bystřici pod Hostýnem je v pátek v 17:30.
Prosíme o pomoc při brigádě na škrábání omítky na oratoři v pátek a sobotu 8. a 9. 5. od 9 hodin. Stačí pokaždé pět mužů. Je potřeba si přinést špachtle. Na stolku je tabulka k zapisování. Předem děkujeme.